Sākums › Senioriem › Ziņas
Aktualitātes
Bezmaksas konsultācijas senioriem augustā – viedierīču lietošanas apguvei

Augustā seniori aicināti piedalīties bezmaksas individuālās konsultācijās datorprasmju un viedtālruņa funkciju apgūšanai, kas notiks Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC). Lai sekmētu digitālo prasmju apguvi un sniegtu pamata zināšanas drošai viedierīču lietošanai,...

Lasīt vairāk

Sadarbības spēks - kā sabiedrība un uzņēmēji pārveido pārtikas ķēdi

13. augustā plkst. 10.00 pasākumā "Sadarbības spēks - kā sabiedrība un uzņēmēji pārveido pārtikas ķēdi" aucinām piedalīties ikvienu, kurš domā par papildus ienākumu gūšanu - ražotājus, pārvadātājus, visus, kurus interesē noieta tirgus un sadarbības iespējas....

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Seniori vasarā turpina apgūt viedierīču lietošanas prasmes

Jelgavas seniori joprojām izrāda lielu interesi un aktīvi piedalās bezmaksas konsultācijās datorprasmju un viedtālruņa funkciju apgūšanai, kas jūnijā tiek organizētas Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC). Lai sekmētu digitālo prasmju apguvi un sniegtu pamata... Lasīt vairāk »

ZRKAC aizvadīta "Digitālā nedēļa 2024"

No 13. līdz 18. maijam visā Latvijā, tostarp Jelgavā, norisinājās Digitālā nedēļa, kurā piedalījās arī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC), organizējot bezmaksas pasākumus jaunu digitālo prasmju pilnveidei dažādām mērķauditorijām. 13. maijā pedagogiem... Lasīt vairāk »

Zaļajā nedēļā interesenti noskaidro, kā veidot un izmantot piemājas kompostu

Zaļās nedēļas ietvaros 9. maijā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notika bezmaksas izglītojoša meistarklase “Špikeris piemājas kompostēšanā”. Meistarklasi vadīja vides pārvaldības inženiere un “Komposts LV” satura autore Zane Kopštāle,... Lasīt vairāk »

Zaļā ģimenes diena pulcē lielus un mazus

8. maijā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) norisinājās Zaļā ģimenes diena, pulcējot bērnus un pieaugušos dalībai izzinošās meistarklasēs un darbnīcās. Bērnus sagaidīja tīro mežu aizstāvis Cūkmens, aicinot rūpēties par dabu un allaž savāk aiz sevis... Lasīt vairāk »

Seniori piedalās kiberincidenta izmeklēšanas spēlē un noskaidro kiberuzbrukumu veidus

Lai gūtu priekšstatu par mūsdienu kiberuzbrukumu gaitu un potenciālajiem riskiem, 17. aprīlī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar CERT.LV piedāvāja senioriem iespēju piedalīties praktiskā kiberincidenta izmeklēšanas spēlē. Jelgavas seniori... Lasīt vairāk »

Interesenti apgūst pielāgošanās intelekta prasmes – jauna teorija praktiskā darbībā

9. aprīlī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) noslēdzās kursi “Māksla baudīt pārmaiņas: AQ treniņš”, kuros astoņu nedēļu garumā dalībnieki apguva praktiskas metodes, kā pilnveidot pielāgošanās intelektu un veiksmīgi pārvarēt ikdienas grūtības. Nodarbības... Lasīt vairāk »