Sākums › Vecākiem › Ziņas
Aktualitātes
Nodarbības veselības veicināšanas projekta ietvaros

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) ar 2021. gadu rudeni turpina BEZMAKSAS nodarbības projekta „Veselības veicināšana Jelgavā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/085)” ietvaros. Piedāvājam bezmaksas semināru programmu vecākiem par bērnu un pusaudžu veselību...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Draudzēšanās un nedraudzēšanās pirmsskolā un sākumskolā

18. un 19. oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) tiešsaistē organizēja bezmaksas semināru “Draudzēšanās un nedraudzēšanās pirmsskolā un sākumskolā”, kas notika cikla “Gudro vecāku skola” ietvaros. To vadīja lektore... Lasīt vairāk »

ZRKAC top Zaļā bibliotēka

Kā augot izskatās un smaržo baziliks, lakši, majorāns, citrontimiāns, raudene, koriandrs, vērmele, monarda, ārstnieciskā melisa, ārstnieciskā kumelīte un citi vērtīgi augi, šobrīd var redzēt un sajust Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) pagalmā... Lasīt vairāk »

Emocionālā labsajūta ģimenē

12. aprīlī ZRKAC organizētā semināru cikla ”Ģimene kā emocionālās stabilitātes resurss pandēmijas laikā” ietvaros aizvadīts noslēdzošais bezmaksas tiešsaistes seminārs „Emocionālā labsajūta ģimenē”. Dalībniekus uzrunāja Inese Lapsiņa, kognitīvi... Lasīt vairāk »

Attiecības ģimenē – izaicinājumi pandēmijas laikā

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 22. martā cikla “Ģimene kā emocionālās stabilitātes resurss pandēmijas laikā” ietvaros tiešsaistē organizēja semināru “Attiecības ģimenē – izaicinājumi pandēmijas laikā”. Semināru vadīja... Lasīt vairāk »

Vecāku izdegšanas sindroms un ar to saistītās emocionālās izjūtas

15. martā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) tiešsaistē organizēja bezmaksas semināru “Vecāku izdegšanas sindroms un ar to saistītās emocionālās izjūtas”, kas notika cikla “Ģimene kā emocionālās stabilitātes resurss pandēmijas... Lasīt vairāk »

Pusaudzis pandēmijā

11. martā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) tiešsaistē organizēja bezmaksas semināru “Pusaudzis pandēmijā: problēmas, riski, ieteikumi”, kas notika cikla “Gudro vecāku skola” ietvaros. To vadīja lektors Nils Konstantinovs, Pusaudžu un... Lasīt vairāk »