Sākums › Pedagogiem › Ziņas pedagogiem
Aktualitātes pedagogiem
Seminārs "Sociālās uzņēmējdarbības kompass"

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 26. oktobrī plkst. 10:00 piedāvā iespēju piedalīties tiešsaistes seminārā par sociālo uzņēmējdarbību “Sociālās uzņēmējdarbības kompass”. Pasākuma...

Lasīt vairāk

Konkurss skolotājiem par ilgtspējīgas attīstības idejām

Eiropas dabaszinību skolotāju asociācija “Zinātne uz skatuves” aicina ikvienu skolotāju piedalīties konkursā un parādīt, kā jūs iedvesmojat savus skolēnus īstenot ANO 17 ilgtspējīgas attīstības mērķus STEM nodarbībās! Augšuplādējiet Instagram video (maksimālais...

Lasīt vairāk

Nodarbības veselības veicināšanas projekta ietvaros

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) ar 2021. gadu rudeni turpina BEZMAKSAS nodarbības projekta „Veselības veicināšana Jelgavā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/085)” ietvaros. Piedāvājam bezmaksas semināru programmu vecākiem par bērnu un pusaudžu veselību...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Draudzēšanās un nedraudzēšanās pirmsskolā un sākumskolā

18. un 19. oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) tiešsaistē organizēja bezmaksas semināru “Draudzēšanās un nedraudzēšanās pirmsskolā un sākumskolā”, kas notika cikla “Gudro vecāku skola” ietvaros. To vadīja lektore... Lasīt vairāk »

Pēctecība, sistēmiskums un veselums mācību procesā

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs 25. augustā sadarbībā ar Jelgavas izglītības pārvaldi organizēja Jelgavas valstspilsētas pedagogu augusta sanāksmi “Pēctecības nodrošināšana pārejai no vienas izglītības pakāpes uz nākamo” tiešsaistē. Atklājot... Lasīt vairāk »

ZRKAC top Zaļā bibliotēka

Kā augot izskatās un smaržo baziliks, lakši, majorāns, citrontimiāns, raudene, koriandrs, vērmele, monarda, ārstnieciskā melisa, ārstnieciskā kumelīte un citi vērtīgi augi, šobrīd var redzēt un sajust Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) pagalmā... Lasīt vairāk »

Starptautiskā konference "Lasītprasmes pilnveides ceļā"

“Libri amici, libri magistri” – grāmatas ir draugi, grāmatas ir skolotāji, vēsta latīņu teiciens. Lasītprasme ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa. Mēs visi to apguvām, bet kā šo prasmi iemācīt mūsu bērniem? Tas ir jautājums,... Lasīt vairāk »

E-prasmju dienas desmitgade

15. martā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs tiešsaistē organizēja E-prasmju dienu Zemgales reģiona pedagogiem sadarbībā ar izglītības iestādēm un uzņēmumiem. Šogad pasākumam aprit 10 gadi. Pasākuma mērķis – pedagogu digitālās kompetences pilnveide,... Lasīt vairāk »

Dusmas nav sliktas, tas ir signāls, kam jāpievērš uzmanība

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 4. martā tiešsaistē organizēja semināru – “Dusmu pārvaldība” cikla “Ģimene kā emocionālās stabilitātes resurss pandēmijas laikā”. Semināru vadīja psihoterapeite Inta Zīle. Dusmas ir normāla... Lasīt vairāk »