SākumsKursu katalogsInformācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetence › Tiešsaistes rīki komunikācijai un sadarbībai
Video straumēšana YouTube, Facebook, Twitch, izmantojot programmu OBS studio, pamatkurss
        

Kurss piemērots katram, kurš vēlas piedāvāt tiešsaistes video saturu (konferences, pamācības, mācību nodarbības, izklaidējošs saturs) plašākai auditorijai, izplatot to sociālo tīklu platformās.

Nepieciešams:

  • Pamatzināšanas darbā ar datoru.
  • Ja kursi norit attālināti: divi monitori vai viens monitors + viedtālrunis, jo uz viena monitora jūs sekojat līdzi pasniedzēja prezentācijai un stāstījumam, bet uz otra - praktiski darbojaties.

Mācību rezultāts

Pēc kursu beigšanas:

  • pratīsiet programmā OBS studio izveidot straumēšanas ainas, iekļaujot dažādus video, audio un grafiskos avotus (video ierakstus, video kameru, datora darba virsmu, attēlu failus, tekstus, interneta avotus u.c.);
  • pārzināsiet OBS studio uzstādījumus pietiekamā līmenī, lai sagatavotu video tiešraidi vizuālajā un audio kvalitātē atbilstoši straumēšanā izmantotā datora veiktspējai un interneta savienojuma ātrumam;
  • mācēsiet sociālo tīklu platformās YouTube, Facebook, Twitch izveidot savu video straumi un savienot to ar programmu OBS studio.

Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē vai attālināti – tiešsaistes režīmā.

Mācību ilgums ir 8 mācību stundas. 2 nodarbības klātienē un 1 attālināti – jūsu sagatavotās video tiešraides testēšanai. 1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes.

Pirmā nodarbība klātienē ilgst 3 mācību stundas. Otrā nodarbība notiek attālināti – tās ilgums ir 2 mācību stundas. Trešā nodarbība klātienē ilgst 1 mācību stundu.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 44.00

Individuālām nodarbībām: EUR 20.00 (60 min.)

Pāru nodarbībām: katram izglītojamajam EUR 10.00 (60 min.)


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012154;
e-pasts: zintis.buls@zrkac.jelgava.lv
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties