SākumsKursu katalogsInformācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetence › Tiešsaistes rīki komunikācijai un sadarbībai
Tiešsaistes rīki interaktīvu aptauju veidošanai: Mentimeter.com, Sli.do, Microsoft Forms u.c.
        

Šis kurss būs piemērots katram, kurš vēlas savā profesionālajā darbībā izmantot dažādas interaktīvas aptaujas un citus auditorijas atgriezeniskās saites veidošanas elementus.

Nepieciešams:

  • Pamatzināšanas darbā ar datoru.
  • Ja kursi norit attālināti: divi monitori vai viens monitors + viedtālrunis, jo uz viena monitora jūs sekojat līdzi pasniedzēja prezentācijai un stāstījumam, bet uz otra - praktiski darbojaties.

Mācību rezultāts

Nodarbībās tiks apgūta bezmaksas tiešsaistes rīku izmantošana interaktīvu aptauju veidošanai un komunikācijai ar auditoriju:

  • MentiMeter.com - interaktīvu aptauju veidošanas rīks.
  • Menti.com - rīks dalībnieku interaktīvai līdzdalībai, izmantojot MentiMeter prezentāciju funkcijas - balsošanu, vārdu mākoņu, testu izpildi un atbildes uz jautājumiem.
  • Sli.do - aplikācijas izmantošanas iespējas plašai auditorijas iesaistei semināros, lekcijās, sanāksmēs: aptaujas, balsošanas, viedokļu izteikšana, darba grupu veidošana. Atgriezeniskās saites iespējas - datu apkopojums un analīze.
  • Microsoft Forms - aptauju, ankešu veidošanas tiešsaistes rīks: jautājumu un atbilžu ievade, datu apkopošana un analīze. Microsoft Forms savietojamība ar tīmekļa pārlūkprogrammām.
  • Google Forms - atšķirība no Microsoft Forms. Google konta izveide. Aptauju, ankešu veidošana: jautājumu un atbilžu ievade, datu apkopošana un analīze. Google Forms savietojamība ar tīmekļa pārlūkprogrammām.

Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē vai attālināti – tiešsaistes režīmā.

Mācību ilgums ir 8 mācību stundas. (1/2 nodarbības). 1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. Mācības notiek nelielās grupās (6 – 10 dalībnieki) vienu vai divas reizes nedēļā.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 56.00

Individuālām nodarbībām: EUR 20.00 (60 min.)

Pāru nodarbībām: katram izglītojamajam EUR 10.00 (60 min.)


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties