SākumsKursu katalogsValodu kompetence › Angļu valoda
Angļu valoda, vidējais līmenis, Intermediate: B1; Intermediate: B1+; Upper-intermediate: B2
        

Šie kursi būs piemēroti ikvienam, kuram ir pamata valodas prasmes līmeņa priekšzināšanas un kurš vēlas tās pilnveidot brīvākai valodas lietošanai sadzīves un profesionālajā vidē.


Mācību rezultāts

Jūs apgūsiet valodu atbilstoši Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm svešvalodu apguvei, attīstot visas valodas prasmes – runu, rakstību, lasīšanu, klausīšanos. Atbilstoši valodas prasmes apguves vidējam (B) līmenim Jūs varēsiet:

  1. Aktīvi piedalīties dažāda satura sarunās un diskusijās, komentēt, argumentēt un skaidri izteikt viedokli, kontrolēt savu runu un izlabot kļūdas, pārteikšanos, ja tās radījušas pārpratumu.
  2. Runāt par cilvēku attiecībām, dažādu tautu nacionālām īpatnībām, kultūru, tradīcijām, dzīves stilu.
  3. Biznesa sarunās spēsiet diskutēt multikulturālu kompāniju vidē, raksturojot savu profesionālo darbību un karjeras iespējas.
  4. Lietot dažādus valodas izteiksmes līdzekļus un stilus sarunas uzturēšanai līdzvērtīgā līmenī.

Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē vai attālināti – tiešsaistes režīmā.

Valodas apguve vidējā līmenī iespējama trīs pakāpēs: – Intermediate: B1, Intermediate Plus B1+ un Upper-intermediate: B2. Katras valodas prasmes pakāpē ir divi mācību moduļi – 1. un 2. modulis un katrs ilgst 50 mācību stundas.

Mācību ilgums – 50 mācību stundas katrā modulī (3 mēneši). 1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 6 - 8 dalībniekiem 2 reizes nedēļā.

Katrs dalībnieks saņem Oksfordas izdevniecības mācību grāmatu un darba burtnīcu, kā arī unikālu piekļuvi mācību platformai ar iespēju atkārtot, nostiprināt un papildināt savas angļu valodas zināšanas.

Izvēloties individuālas vai pāru nodarbības, iespēja mācīties pēc individuāli pielāgotas programmas un Jums ērtā laikā.

Savu angļu valodas zināšanu līmeni varat noteikt šeit


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 235.00 (katrs modulis, maksā iekļauta mācību grāmata un darba burtnīca, mācību platformas izmantošana un citi izdales materiāli).

Vienai personai grupā: EUR 311.00 (katrs modulis, maksā iekļauta mācību grāmata un darba burtnīca, mācību platformas izmantošana un citi izdales materiāli) ar pasniedzēju, kam angļu valoda ir dzimtā valoda.

Individuālām nodarbībām: EUR 22.00 (60 min.) / EUR 25.00 (60 min.) (ar dzimtās valodas lietotāju).

Pāru nodarbībām: katram izglītojamajam EUR 11.50 (60 min.) / EUR 13.00 (60 min.) (ar dzimtās valodas lietotāju).


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties