SākumsKursu katalogsSev, mājai, ģimenei › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola: Dzīvesprieka studija - Dzīvesspēka dažādās "sejas"
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur  neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un  intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!


Mācību rezultāts

Meklēsim atbildes uz jautājumiem, kas ir dzīvesspēks, un  kā mainīt ikdienas ieradumus, lai dzīve būtu krāsaināka. Katram cilvēkam ir dzīvesspēka resursi, kas palīdz tikt galā ar dzīves grūtībām, pārmaiņām un problēmsituācijām. Reizēm nevajag daudz: jauni ieradumi, kopā būšana, prasme problēmās ieraudzīt iespējas, padomāt par sevi, būt radošam un uzdrīkstēties radīt.

Nāciet, stiprināsim dzīvesspēku kopā!


Mācību procesa norise

Dalība mācībās ir  bezmaksas.

Mācības notiek klātienē.

Mācību ilgums 16 mācību stundas.

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā rīta vai dienas laikā.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties