SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola – Foto studija
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!

Ar Nesteidzīgās dzīves skolas aktivitātēm vēlamies veicināt voluntārisma kustību Jelgavā. Bezmaksas izglītības iespējas senioriem tiek īstenotas, jo lektori šo darbu veic sirdsbalss aicināti.


Mācību rezultāts

Fotografēšanas kā vaļasprieks un prasmīga nodarbošanās. Iepazīsim fotografēšanas pamatus un dažādus “knifus”. Mācīsimies radīt kvalitatīvas fotogrāfijas ar foto kameru vai mobilo tālruni, kā katram ērtāk. Iesim foto pastaigās un fotografēsim portretus, pilsētvidi un dabu. Mācīsimies uzņemtās fotogrāfijas pārsūtīt un publicēt sociālajos tīklos. Mācīsimies lejupielādēt uzņemot attēlus datorā un tos sistematizēt. Nāciet un fotografēsim kopā ar Juri Karlinski!

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 3 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā vakaros.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties