SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola – Valodu studija - Mācies angļu valodu ar prieku!
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!

Ar Nesteidzīgās dzīves skolas aktivitātēm vēlamies veicināt voluntārisma kustību Jelgavā. Bezmaksas izglītības iespējas senioriem tiek īstenotas, jo lektori šo darbu veic sirdsbalss aicināti.


Mācību rezultāts

Nepiespiestā gaisotnē apgūsim ikdienas sarunvalodas prasmi. Virtuāli apceļosim Lielbritāniju, tās skaistākās vietas un iepazīsim slavenākos mūsdienu Lielbritānijas cilvēkus, tādējādi nemanāmi apgūstot jaunus vārdus angļu valodā. Spēlēsim spēles, klausīsimies populārākās britu dziesmas un vienkārši pavadīsim laiku kopā, ik mirkli apgūstot ko jaunu angļu valodā.

Nāciet un mācīsimies angļu valodu ar prieku kopā ar Elīnu Balgalvi!

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā rīta vai dienas laikā.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties