SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Veselība un skaistums
Mājās gatavota, dabīga kosmētika
        

Lutināt savu ķermeni un garu, barojot tos ar kvalitatīvu, dabīgu un pašu gatavotu kosmētiku un aromātiem jūs varēsiet pēc piecu meistarklašu apmeklēšanas.

1. nodarbība. Zini ko lieto – lieto gudri. Kā atpazīt dabīgo kosmētiku veikalu plauktos. Kosmētikas sastāvdaļas – kuras kosmētikā vēlamas, bet kuras var kaitēt dabiskam skaistumam. Kādu kosmētiku iespējams pagatavot mājās. Ķermeņa skrubja pagatavošana.

2. nodarbība. Aromātu varavīksne neikdienišķai ikdienai. Ēterisko eļļu pielietošanas daudzveidība un veidi. Katram aktuālās ēteriskās eļļas. Individuālo smaržu pagatavošana.

3. nodarbība. Augu eļļas un sviesti – visdabiskākā ķermeņa kopšana. Augu eļļu un sviestu pielietošanas daudzveidība skaistumkopšanā. Dažādu kosmētisko līdzekļu pagatavošanas veidi – no ķermeņa eļļas līdz lūpu balzāmam un masāžas sviestam. Lūpu balzāma, eļļas ķermenim vai sejai pagatavošana.

4. nodarbība. Dabīgie krēmi ādas lutināšanai. Kā vienkārši pagatavot krēmus no dabiskām sastāvdaļām. Sejas vai roku krēma pagatavošana, izmantojot svaigo krēma bāzi.

5. nodarbība. Attīrošās kosmētikas gatavošana. Attīrošās kosmētikas veidi - sejai, matiem, ķermenim. Attīrošās kosmētikas sastāvdaļas un iedarbība. Krēma, šampūna vai attīrošas dušas krēma pagatavošana.

Semināra noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

Mācību ilgums: 15 mācību stundas (5 nodarbības).

Katra nodarbība ilgst 3 mācību stundas. 1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes.. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā vakaros.

Katrā nodarbībā tiek apgūtas gan teorētiskas zināšanas par augu un ēterisko eļļu izmantošanu kosmētisko līdzekļu pagatavošanā mājas apstākļos, gan pagatavots sev piemērots kosmētiskais līdzeklis.

Pasniedzēja: Laura Barinska, SIA “Calendula” vadītāja, dabīgās kosmētikas speciāliste.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 130.00 (mācību maksā iekļauti materiāli un izejvielas).


Informācija un pieteikšanās:

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties