Gleznošanas pamati
        

Šie kursi būs piemēroti ikvienam, kurš ar glezniecību vēl nav bijis saistīts, bet vēlas to apgūt, sākot no pamatiem. Iemācīt gleznot var ikvienam, ir pārliecināta I. E. Repina Sanktpēterburgas akadēmiskajā mākslas, tēlniecības un arhitektūras institūtā izglītību ieguvusī gleznotāja un šo kursu pasniedzēja Alisa Gibet.


Mācību rezultāts

Nodarbībās soli pa solim tiek apgūti būtiskākie kompozīcijas veidošanas principi, krāsu kombinēšana, toņu atpazīšana un jaukšana. Kursu dalībnieki jau no paša sākuma darbojas praktiski un līdz kursa beigām patstāvīgi spēj gleznot klusās dabas (sadzīves priekšmeti, augļi, ziedi) un ainavas atveidu eļļas tehnikā pēc fotogrāfijas. Prot izvēlēties, sagatavot un pielietot materiālus un darbarīkus atbilstoši darba tematikai un formai.

Mācīties gleznot var visu mūžu, tāpēc, pabeidzot šo kursu, iespējams turpināt mācības programmā Gleznošanas darbnīca.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

Mācību ilgums: 48 mācību stundas (3 mēneši)

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 4 mācību stundas. Nodarbības notiek nelielās 7 - 8 cilvēku grupās 1 reizi nedēļā pa 4 mācību stundām vakaros no 17.30 līdz 20.30

Pasniedzēja: Alisa Gibet, profesionāla gleznotāja. Viņas darbi atrodami privātkolekcijās Krievijā, Vācijā, Itālijā, Nīderlandē, Ķīnā. Piedalījusies izstādēs Vācijā, Nīderlandē, Grieķijā u.c.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 192.00 (krāsas, otas un audekli nav iekļauti cenā)


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties