Fotografēšanas pamati un fotogrāfiju apstrāde programmā Adobe Photoshop
        

Šie praktiskie foto kursi ir piemēroti visiem, kuri kļuvuši vai plāno kļūt par digitālās fotokameras īpašnieku un vēlas uzzināt, kā pielietot biežāk izmantotās fotoaparāta tehniskās iespējas, uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas un apstrādāt tās programmā Adobe Photoshop.


Mācību rezultāts

Pēc programmas apguves Jūs izpratīsiet fotoaparāta darbības pamatprincipus, fotografēšanas procesu, mācēsiet lietot atbilstošus izteiksmes līdzekļus, radoši veidot kompozīciju un dažāda stila fotogrāfijas. Tiks sniegts ieskats fotogrāfiju retušā un pēcapstrādes iespējās (kadrēšana, kontrasti, krāsu un tonālā maiņa u.c.) programmā Adobe Photoshop.

Pasniedzējs: Juris Karlinskis. Katram cilvēkam dzīvē ir aizraušanās un iemīļotā nodarbe, Jurim Karlinskim tā noteikti ir fotografēšana. Profesionāli šo arodu sācis 1998.gadā izdevumā “Zemgales avīze” un turpinājis “Zemgales ziņās” un “Vakara ziņās”. Kopš 2012.gada vada reklāmas un foto aģentūru, piedāvājot klientiem publisko attiecību, reklāmas un foto pakalpojumus, kā arī video filmēšanu.


Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē. Viena nodarbība paredzēta kā plenērs, kur fotografējam pilsētvidē.

Mācību ilgums: 32 mācību stundas (11 nodarbības). 1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 3 mācību stundas.

Nodarbības notiek divas reizes nedēļā vakara grupās.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 208.00


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012162, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties