SākumsKursu katalogsSev, mājai, ģimenei › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola - Runā vāciski un iedvesmojies
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Šie kursi ir piemēroti senioriem ar nelielām priekšzināšanām angļu valodā, kuri vēlas attīstīt savu vācu sarunvalodas prasmi.


Mācību rezultāts

Nepiespiestā gaisotnē apgūsiet ikdienas sarunvalodas prasmi. Virtuāli apceļosiet Vāciju, tās skaistākās vietas un iepazīsiet slavenākos mūsdienu Vācijas cilvēkus un vietas, tādējādi nemanāmi apgūstot jaunus vārdus vācu valodā un mācoties formulēt savu domu vāciski. Spēlēsiet spēles, klausīsieties populārākās vācu dziesmas un vienkārši pavadīsiet laiku kopā, ik mirkli apgūstot ko jaunu vācu valodā.


Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē. Mācību ilgums ir 2 mēneši.
1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā rīta vai dienas laikā.
Savu vācu valodas zināšanu līmeni varat noteikt šeit: https://www.zrkac.lv/diag/index.php?tid=2


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 10.00 mēnesī.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Kursu grafiks
Kursa nosaukums Nodarbību sākums un laiks

Nesteidzīgās dzīves skola - Runā vāciski un iedvesmojies

22. februārī
T.
pl. 9:00-10:30
Pieteikties
Atgriezties