Skatuves runas konkurss 7. – 12. klašu skolēniem

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā 18. februārī notika Skolēnu skatuves runas konkurss 7. – 12. klašu skolēniem. Šogad konkursā piedalījās 17 dalībnieki no Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Jelgavas pamatskolas “Valdeka”- attīstības centrs, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas 4. vidusskolas, Jelgavas 5. vidusskolas, Jelgavas Mūzikas vidusskolas.

Konkursa otrajai kārtai tika izvirzīti un augstākās pakāpes apbalvojumus 7. – 9. klašu grupā saņēma Jelgavas 4. vidusskolas 8. klases skolniece Līva Estere Zondaka un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 9. klases skolniece Evelīna Annija Belozerova. 10. – 12.klašu grupā labākie rezultāti bija 10. klases skolniecei Andai Jankovskai no Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas un 12. klases skolniecei Alīnai Bartkevičai no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas. Skolēnu skatuves runas konkursa otrā kārta notiks 11. martā pl. 11:00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26.

“Pirmo reizi Skatuves runas konkursā bija priekšnesums ar vokāliem iestarpinājumiem. Tas nenoliedzami bija kas jauns un konkrēto uzstāšanos padarīja oriģinālāku un krāšņāku,” stāsta ZRKAC konkursa koordinatore Vēsma Cielava.

Konkursantus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija režisore, grāmatas “Jettes dienu grāmata” sastādītāja Elīna Apsīte, Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktrise, Ā. Alunāna memoriālā muzeja galvenā speciāliste Elīna Skutele, latviešu valodas un literatūras skolotāja, ZRKAC pasniedzēja Andra Poota un Uģis Točs,  impravizators, mīms un pasākumu vadītājs.

Žūrijas pārstāvis U. Točs aicināja konkursa dalībniekus izmantot visus savā rīcībā esošos resursus – pedagogus un vecākus, jo viņi kā klausītāji no malas var palīdzēt uzlabot priekšnesumu, pateikt, ko tajā pamainīt, kas ir labs un būtu jāatstāj.

 

Galerija

Skatuves runas konkurss 7. – 12. klašu skolēniem
Atgriezties