2015. gada 26.oktobrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) norisinājās kārtējais metodikas „Miniphänomenta” pieredzes seminārs dalībskolu pedagogiem. Semināra mērķis bija pedagogiem dalīties pieredzē par metodikas ieviešanu skolās, sniegt jaunas idejas un iedvesmot kolēģus izmantot eksperimentu stacijas mācību procesā. Ar labās prakses piemēriem dalījās Jelgavas 2. pamatskolas komanda, skolotājas no Salaspils 1. vidusskolas un Friča Brīvzemnieka pamatskolas.
Semināra dalībnieki secināja, ka kopumā ir izdevies iesaistīt skolēnu ģimenes un kopā ar vecākiem izveidot eskperimentu stacijas kā arī radīt bērnos interesi darboties ar eksperimentiem. Grūtāk veicas ar citu kolēģu ieinteresēšanu projekta īstenošanā, kā arī skolēnu intereses uzturēšanu ilgstošā periodā. Dalībnieku nākotnes vīzija ir gan cieša sadarbība starp Miniphänomenta dalībskolām, gan Miniphänomenta centra izveide ZRKAC.
Semināra vadītāji Sanita Šabanska un Zintis Buls semināra dalībniekiem pastāstīja par ZRKAC jaunajām aktivitātēm: „Miniphänomenta Atvērto durvju dienām”, pirmo dabaszinību konkursu pirmsskolas izglītības iestādēm „Mācies eksperimentējot” un demonstrēja jaunas idejas darbā ar eksperimentu stacijām.
Seminārā piedalījās pedagogi no F. Brīvzemnieka pamatskolas, Salaspils 1. vidusskolas, Jelgavas 6. vidusskolas, Jelgavas 4. vidusskolas, Jelgavas 3. sākumskolas, Jelgavas 4. sākumskolas, Jelgavas 2. pamatskolas un Limbažu sākumskolas.
Semināra dalībnieki izteica vēlēšanos regulāri satikties šādos pieredzes semināros, jo tikšanās ar domubiedriem iedvesmo turpināt iesākto.
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. | SAPRATU |
> Sīkdatņu izmantošana > Personas datu apstrāde |