“Mācies eksperimentējot” piedāvā aizraujošas nodarbības skolēniem

VIAA projekta “STEM un pilsoniskās līdzdalības norises plašākai izglītības pieredzei un karjeras izvēlei” ietvaros ZRKAC no 24. februāra līdz 3. martam notika STEM nodarbības 1.–6. klašu skolēniem. Tajās piedalījās 301 skolēns no Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Vilces pamatskolas, Ozolnieku vidusskolas, Rīgas 84. vidusskolas un Rīgas pamatskolas “Rīdze”.

Nodarbībās tiek izmantota metodika “MINIPHANOMENTA – 52 aizraujoši eksperimenti mācību stundām un starpbrīžiem”, kuras mērķis ir attīstīt skolēnu pētnieciskās un tehniskās prasmes, kā arī veicināt interesi par dabaszinātnēm, ļaujot bērniem mācīties eksperimentējot.

Skolēni piedalījās dažādās praktiskās STEM norisēs:

  • “Mācies eksperimentējot – smaguma spēks”
  • “Mācies eksperimentējot – kā veidojas augsta, zema, skaļa un klusa skaņa”
  • “Mācies eksperimentējot – lielāks ātrums, mazāks ātrums”
  • “Mācies eksperimentējot – magnētiskais lauks”

Nākamā nodarbību cikla “Mācies eksperimentējot” sesija plānota no 25. līdz 28. maijam. Skolas aicinātas savlaicīgi pieteikt skolēnus dalībai.

Plašāku informāciju par STEM norisēm iespējams iegūt STEM norišu katalogā vai zvanot pa tālruni 29102645.

 

Norises apmeklējumu Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotā projekta Nr. 4.2.2.1/1/25/I/001 “STEM un pilsoniskās līdzdalības norises plašākai izglītības pieredzei un karjeras izvēlei” sadarbības partneru izglītības iestādēm finansē Eiropas Sociālais fonds Plus un Latvijas valsts.

 

Galerija

“Mācies eksperimentējot” piedāvā aizraujošas nodarbības skolēniem
Atgriezties