SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Šūšana un rokdarbi

Esošais piedāvājums un norādītās cenas ir spēkā līdz 31.augustam.

Zīda un kokvilnas apgleznošana
        

Šis kurss būs interesants ikvienam, kurš vēlas iemācīties izgatavot oriģinālu apģērbu vai tā detaļu, vai mājas interjera priekšmetu no apgleznota zīda vai kokvilnas.

Zīda apgleznošana radusies senajā Ķīnā pirms vairāk kā tūkstoš gadiem un tā bijusi ne tikai viena no glezniecības izpausmēm, bet arī saziņas veids. Mūsdienās zīdu un kokvilnu apglezno, lai izveidotu un dekorētu interjera priekšmetus – aizkarus, spilvendrānas, gleznas – un radītu oriģinālus aksesuārus – kleitas, tunikas, šalles, lakatus, kaklasaites, briļļu vai telefona makus, mutautiņus.


Mācību rezultāts

Nodarbībās jūs iepazīsieties ar materiāliem un nepieciešamajiem zīda un kokvilnas apgleznošanas instrumentiem, apgūsiet krāsu mācību un kompozīcijas pamatus, kā arī zīmējuma pārnešanu uz auduma.

Kursa laikā iecerēts praktiski izgatavot Jūs interesējošos izstrādājumus abstrakcijas, simetrijas un jauktajos stilos.

Interesentiem interjera dekorēšanas un vizuālās mākslas zināšanas iespējams papildināt arī kursos: Deco Clay meistardarklases, Papīra plastika interjerā, Mājas tekstils un dekors, Gleznošanas pamati, Gleznošanas darbnīca.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

Mācību ilgums: 32 mācību stundas (2 mēneši).

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 4 mācību stundas. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā vakara grupās.

Pasniedzēja: Ilona Avdejeva, modelētāja - māksliniece, tērpu dizainere. Viņai tuvi ir visa veida rokdarbi, jo uzskata, ka cilvēks, kurš prot šūt un veidot izstrādājumus ar rokām, pratīs padarīt skaistu un modernu ne tikai sevi, bet arī vidi sev apkārt.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 105.00 (zīds, kokvilna un krāsas nav iekļautas cenā).


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties