Sākums › Pedagogiem › Olimpiādes
Mācību priekšmetu olimpiādes 2017./2018. m.g.

Latviešu valoda (mazākumtautību izgl. progr.)

7. - 8. klases 20.10.2017. 09:00 Jelgavas 2. pamatskola
Nolikums Rezultāti

Matemātikas komandu olimpiāde “Atvērtā kopa”

7. - 11. klases 11.11.2017. 09:30 Jelgavas pilsētas skolas

Vācu valoda

10. - 12. klases 22.11.2017. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums Rezultāti
8. klases 26.02.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33

Bioloģija

9. - 12. klases 30.11.2017. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Rezultāti

Latviešu valoda un literatūra

8. - 9. klases 15.01.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums Rezultāti
11. - 12. klases 29.01.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33

Latviešu valoda (skolām, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu)

7. - 8. klases 20.10.2017. 10:00 Jelgavas 5. vidusskola
Nolikums

Franču valoda

5. - 12. klases 10.01.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Krievu valoda (svešvaloda)

10. - 12. 08.02.2018. 09:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums
6. 30.01.2018. 10:00 Jelgavas 4. sākumskola
Nolikums
7. - 8. klases 22.02.2018. 09:00 Jelgavas 4. vidusskola
Nolikums

Angļu valoda

10. - 12. klases 01.12.2017. 09:00 Jelgavas 4. vidusskola
Nolikums Rezultāti
6. klases 06.04.2018. 09:00 Jelgavas 5. vidusskola
8. (7.) klases 23.02.2018. 09:00 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola

Angļu valoda (reģionālā)

6. klases 20.04.2018. 10:00 Jelgavas 4. sākumskola
8. (7.), 11. (10.) klases 27.04.2018. 10:00 Jelgavas Valsts ģimnāzija

Filozofija

11. - 12. klases 23.01.2018. 10:00 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Nolikums

Matemātika

5. - 8. klases 16.02.2018. 09:00 Jelgavas 4. sākumskola
9. - 12. klases 02.02.2018. 09:00 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Nolikums

Latviešu valoda

4. klases 06.03.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33

Latviešu valoda (Zemgales reģiona)

4. klases 19.04.2018. 10:00 Bauska

2. klašu kombinētā olimpiāde

2. klases 02.03.2018. 10:00 Jelgavas 2. pamatskola

Fizika

9. - 12. klases 19.01.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Ģeogrāfija

10. - 12. klases 21.02.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Ekonomika

10. - 12. klases 31.01.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Informātika (programmēšana)

8. - 12. klases 16.01.2018. 10:00 Jelgavas Valsts ģimnāzija
Nolikums

Informātika

5., 6., 7. klases 08.03.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Vēsture

9. klases 12.01.2018. 09:00 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Nolikums Rezultāti
12. klases 12.01.2018. 09:00 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Nolikums Rezultāti

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības olimpiāde

8. - 12. klases 01.02.2018. 09:00 ZRKAC (tekstils, mājsaimniecība), Jelgavas Tehnikums (koks)
Nolikums