Sākums › Pedagogiem › Ziņas pedagogiem
Aktualitātes pedagogiem
Kursi pedagogiem par rīku Prezi Next
15. janvāris, 2018

25. un 26. janvārī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notiks 8 stundu kursi vispārējās un profesionālās izglītības pedagogiem "Interaktīvas prezentācijas veidošana ar tiešsaistes rīku Prezi Next". Prezi Next (iepriekšējā versija –...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskās platforma EPALE
30. novembris, 2017  
 

2017. gada 30. novembrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notika informatīvs seminārs “EPALE – Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskā platforma Zemgalē: iespējas un risinājumi”. EPALE ir daudzvalodu Eiropas valstu pieaugušo izglītības... Lasīt vairāk »

Internetam nav pogas "dzēst"
27. novembris, 2017  
 

27. novembrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju (CERT.LV) notika seminārs “Mēs un internets”. Semināra mērķis bija iepazīstināt semināra dalībniekus ar pamata... Lasīt vairāk »

Dziļā mācīšanās – kas tas ir un kā tas notiek?
23. oktobris, 2017  
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā 23. oktobrī notika Inovāciju diena pedagogiem “Dziļā mācīšanās – kas tas ir un kā tas notiek?”. Pasākuma ievadlekcijā Pēteris Urtāns dalībniekus iepazīstināja ar smadzeņu darbības principu izmantošanu... Lasīt vairāk »

Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā?
19. oktobris, 2017  
 

2017. gada 19. oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notika projekta „Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons“ Rudens darbnīcas. Pasākuma ietvaros dalībnieki diskutēja par tēmu „Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā?“. Kopā ar skolēniem... Lasīt vairāk »

Atklāta pirmā pieteikšanās kārta vērienīgā ES fondu pieaugušo izglītības projektā
5. oktobris, 2017  
 

5. oktobrī atklāta pirmā pieteikšanās mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais... Lasīt vairāk »

Pārvaldot metāla spēku
9. septembris, 2017  
 

2017. gada 9. septembrī Jelgavā, Pasta salā notika jau par tradīciju kļuvušie Metāla svētki, kuru tēma šajā gadā bija „Metāla spēks”. Tajos interesantas aktivitātes atrada gan pieaugušie, gan bērni un jaunieši, gan metālapstrādes profesionāļi... Lasīt vairāk »